Еротичний костюм стюардеси Велелюбна Жанетта S/M, сукня, шийна хустка, пілотка
- Шикарний комплект.
- Чудово підкреслить сексуальні жіночі форми.
- Міцний та еластичний матеріал добре тримає форму.
Наявність: Відсутній на складі
Уніформа стюардес - одна з найсексуальніших у світі. Спробуйте приміряти на себе цей образ, для чого вам необхідно купити еротичний костюм стюардеси «Любовільна Жанетта». Облягаюча еротична сукня з пишною спідничкою підкреслить спокусливі форми, а шийна хустка і пілотка довершать образ.
Облягаюча синя сукня стюардеси стане вашою зброєю у справі спокуси. Блискавка дозволяє зробити декольте трохи відвертішим, а пишна спідничка шикарно підкреслює талію та стегна. Сітчасті вставки з боків візуально роблять фігуру стрункішою, а додаткові аксесуари - пілотка та шийна хустка - доповнюють образ сексапільної стюардеси.
Сукня виготовлена з поліестеру з невеликою частиною (10%) еластану, який забезпечує йому непогану еластичність, і костюм ідеально сідає по фігурі. Насичений синій колір яскраво виділяється на тілі і практично не тьмяніє з часом.
Обліковий номер | SO2289 |
---|---|
Материал | Комбін. (поліестер 90%/еластан 10%) |
Країна виробництва | Недоступний |
Прочие особенности | Недоступний |
Діаметр, см | Недоступний |
Довжина, см | Недоступний |
Марка | Недоступний |
Розмір | Недоступний |
Живлення | Недоступний |
Місткість | Недоступний |